Full Stack Developer Diákmunka

Cég: Ozeki Kft.

Feladatok

Full Stack developer – Diákmunka
Diákmunka lehetőség aktív jogviszonyú, informatika szakos egyetemi hallgatóknak az Ozekiben! Ha érdekel a full stack webfejlesztés, csatlakozz hozzánk! Rugalmas heti munkanap beosztást biztosítunk. Feladataid közé tartozik webes alkalmazások fejlesztése. Előnyt jelent, ha készítettél saját weboldalt, használtál PHP-t vagy React JS-t.
Jelentkezz: job@ozeki.hu.
További részletek: https://jobs.ozeki.hu/p_2046-full-stack-developer-diakmunka.html

Webalkalmazásfejlesztés, UI tervezés, hálózati rendszerek fejlesztése

Végzettség

Folyamatban lévő egyetemi tanulmányok

Nyelvtudás

Középszintű angol

Szenvedélyesen szeress programozni és törekedj arra, hogy kiváló minőségűek
legyenek a programjaid.
Mutass érdeklődést a fullstack fejlesztési technológiák iránt.
Legyél nyitott a kommunikációs szoftver (SMS, Chat, Video, Voice, WhatsApp)
fejlesztés iránt.
Fontos számunkra a megbízhatóság, az együttműködés és a pontosság.

Munkakörnyezet

Otthoni munkavégzés a saját, megszokott eszközökkel.

Szakmai tapasztalat

Nem elvárás. Az előnyök közé tartozik a JAVA, C#.net és/vagy más nyelv ismerete, a saját fejlesztésű weboldal, a Linux ismeretek, illetve a hálózati ismeretek.

Az Ozeki Kft 2000-ben alapított, magyarországi központtal működő informatikai vállalkozás. A cég független, piaci alapon finanszírozott vállalkozás. Kizárólag saját fejlesztésű informatikai termékek előállításával, és a világpiacon történő forgalmazásával foglalkozik. A cég több tízezer külföldi ügyféllel bír, a világ szinte valamennyi országában tud helyi referenciát felmutatni. A cég központja Debrecenben található.

Egyéb juttatások

Nincs.

Bruttó fizetés

0 - 0 Ft