Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Locutus

    veterán

    válasz wgaborw #233 üzenetére

    Nem csalódtam benne egyelőre, de azért pár hiányossága van.

    Pl a tárhelyen nem tud könyvtárakba rendezni. Egyetlen könyvtárba ömlik minden. Ez elég nehezen kezelhető.
    Vagy pl ha folyamatos snapshotra akarom tenni, akkor 1 perc a legkisebb egység. Ezt nemtom ki találta ki, de szerintem a másodperc kéne legyen az alap.
    Aztán pl hiába lehet snapshotoknál beállítani, hogy event előtti 0-3 kép, meg event utáni 0-7 képet lőjön, a mozgás eleje sosincs a képeken. Állíthatom akárhova a mozgásérzékelést is. Ugyanez videónál is fennáll, mire rögzíteni kezd, elveszett pár másodperc, ami adott esetben egy felismerhető arcot is jelenthetne... ha olyan feladatot lát el.
    Eddig a legjobb eredményt a videó és kép felvétel kombinálásával értem el, de ez se tökéletes. Maximum 5MB-os videó szeleteket tud felvenni, ami 720p-ben kb 45 másodperc. Ezt úgy kell érteni, hogy az első 5 másodpercben látni a mozgás végét, utána meg a nagy semmit veszi további 40 másodpercig... Csak a hozzá lőtt jpg képek adnak egy kicsit több belátást a mozgás kezdetébe.
    Folyamatos videófelvételt pl csak helyi hálózati meghajtóra tud. SD kártyára nem. Oda csak az event (mozgásérzékelés) függő rövid klippet meg képeket vesz fel.

    Ja és a mobil app is elég gagyi... 10-ből jó ha 6x összehozza a kapcsolatot egyáltalán a kamerával, akkor is csak 240p-ben, amint váltok 480p-re csak a végtelen homokóra fogad... (és ez nem a net sebességen múlik)

    [ Szerkesztve ]

    Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

Új hozzászólás Aktív témák