Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SchMK

    tag

    Érdekel a rendszerszervezők világa, vagy már van is néhány év tapasztalatod benne? Téged keresünk!

    Egyedi fejlesztésű és közel 100%-os rendelkezésre állású közigazgatási rendszerek működtetésével, fejlesztésével foglalkozó magyar tulajdonú cégünkhöz keresünk rendszerszervező pozícióba teljes munkaidőben, határozatlan időre munkatársat.

    Feladatok:
    •Igények felmérése, csoportosítása, priorizálása agilis módszerekkel
    •Rendszertervek készítése, módosítása, egyeztetése, bemutatása
    •Alkalmazás tervek készítése, módosítása, egyeztetése a fejlesztőkkel
    •Rendszer bevezetés előkészítése
    •Elkészült alkalmazások validálása
    •Bevezetett szoftverekkel kapcsolatos hibajelentések reprodukálása, továbbítása fejlesztők felé
    •Kapcsolattartás a fejlesztőkkel, megrendelővel

    Kulcs kompetenciák
    •Felsőfokú IT végzettség
    •UML ismerete
    •Tervezési minták ismerete
    •Képesség csapatmunkában történő munkavégzésre
    •Nyitottság a tudásmegosztásra
    •Tanulási vágy
    •Rendszerszemlélet, valamint hosszú távra való tervezés

    Előnyt jelent
    •Agilis tervezés, Kanban ismerete
    •Tapasztalat komplex rendszerek szervezésében
    •Enterprise Architect ismerete
    •Technológiai ismeretek: HTTP, JSON, XML/XSD, WebService-ek, SOAP, REST, Microservice architektúra, SQL, NoSQL
    •Markdown ismerete
    •Középfokú angol nyelvtudás (írás, olvasás)
    •Államigazgatási vagy közigazgatási rendszerekkel kapcsolatos tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás
    szakmai angol szövegértés

    Heti óraszám
    40 óra

    Munkavégzés helye
    Budapest, 13. kerület

    Amit a megbízónk kínál
    •Versenyképes fizetést
    •Alkalmazotti státuszt
    •Változatos, sokrétű feladatokat
    •Szakmai fejlődési lehetőséget
    •Megoldás-orientált légkört
    •Bővülő, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvétel lehetőségét

    Szükséges dokumentumok
    Fényképes szakmai önéletrajz