Keresés

Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Read Only Memories: Neurodiver teszt

    gp A 2064 folytatása négy teljes évet csúszott a legelső tervekhez képest – a jövő transzhumanista világa még mindig roppant érdekes, a történet azonban már nem robotok, hanem agybúvárok körül forog.

  • Filléres Redmi érkezett

    ma Az A3x nem kapott nagy bemutatót, egyszer csak felbukkant.

Új hozzászólás Aktív témák

  • hunspikey

    őstag

    válasz Gicz #70548 üzenetére

    Szerintem az írott audió lemez vs eredeti kópia példa azért nem jó, mert az eredeti grabbolásánál már belép a jitter hiba, illetve mindenféle olvasási hiba- másfelől a másolat fizikai írása közben a pitek nem mindig tudnak megfelelően szabályosra, méretűre égni, innen fogva van egy digitális technikád, melybe azért rendesen viszel analóg dolgokat, pl az írható médium elégése, hogy a pit létre jöjjön. Na innen fogva viszont maradva az audió lemezes példánál, szerintem lehet eltérés a forrás és a kópia közt.

    Megint más kérdés, hogy egy hibátlan, karcmentes, orig BD lemezen lévő tartalmat olyan algoritmus olvas-e ki, mint pl ahogy egy lossless- RAR fájlt kibont egy komputer. Mert ott ugye a leglassabb 286-ostól a mai csúcs PC-ig is ugyan azt az eredményt fogod bit pontosan kapni. Kérdés, hogy a BD lejátszása ilyen-e.

    Másfelől valaki említette a HDD-ket- hát kérem ott is analóg a tárolás fizikai alapja, és ennek megfelelően van write error és read error is - azaz ha egy HDD-t lemásolsz végtelenszer, akkor végtelen számú különböző kópiákat fogsz kapni, mert a gyártó megadja a hibarátáját az eszköznek.

    A whisky skót, a kávégép olasz, a TV meg Oled, épp egy LG77G3

Új hozzászólás Aktív témák