• Alg

veterán

válasz xy.zsolt #87014 üzenetére

20 évesen voltam kb. annyi, bár lehet a 70 kiló megvolt :B Meg talán durvább vizsgaidőszakok után.

Mai etap kipipálva, 19km a szélben, benne a közepén egy 5k parkrun (ingyenes 5k "verseny" bruttó időméréssel) 4:55-4:40-4:20-4:40-4:55, a többi zone2 teteje/zone3 alja (széliránytól függően...).

Jó ez a parkrun, kár hogy nagyon messze van tőlem, fasza 5k felmérő lehetőség: sík, gyors pálya, és van bőven versenyzési lehetőség. 15:23 a pályacsúcs, most is volt több 16 perc környéki futó, hajszál híján úsztam csak meg a lekörözést (3 kör az 5km). De azért legközelebb nem álldogálok a rajt előtt 10 percet a hidegben, olyan volt az első 500m mintha fából lennének a lábaim.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO